Hartan Zwilling ZX II

Hartan Zwilling ZX II

Dobrý den, ráda bych přispěla svou recenzí kočárku pro dvojčátka zn Hartan Zwilling.


Když jsme v roce 2011 vybírali kočárek pro naše děti, museli jsme brát v úvahu, že bydlíme v bytovém domě a že kočárek budeme chtít mít doma a budeme s ním chtít projet i na terasu.Kočárek Hartan podle rozměrů uvedených od výrobce toto měl splnit a skutečně splnil, ikdyž opravdu naknap a musí se do dveří najet úplně přesně,ale projedete.
Další hledisko bylo, že jsme chtěli kočárek, který bude mít co nejdelší ložnou plochu, což Hartan se svými 90 cm splnil bezezbytku.Celkem postačí i 3 polohy zádíček a několik poloh podložky pod nožkama. Rukojeť jde také dobře polohovat, takže se dlouháni nehrbí a menší postavy nemají rukojeť pod bradou, každý si pohodlně najde tu svou optimální polohu.Kočárek je luxusně polstrovaný, opravdu měkkoulinký, ale použítá látka je nepříjemná na dotek a děti se vždycky při spaní zpotily.Proto jsem dokoupila bavlněné vložky do kočárku, které kočárek nejen ozvláštní a děti se tolik nepotí.
S kočárkem se krásně manipuluje i přes jeho vysokou hmotnost – 24 kg – bez dětí. díky aretovacím předním kolečkům,což bych řekla, že je u dvojčatového kočárku nutnost. Chtěla jsem kočárek bezpečný, který se nepřevrátí při každém menším fouknutí větru nebo když se nedejbože některé z dětí vykloní z kočárku ven, což Hartan také splnil díky své robustní konstrukci, která ale jde celkem dobře složit do kufru auta – combi…
Součástí kočárku jsou samozřejmě 5-ti bodové bezpečnostní pásy, které zajistí pro děti bezpečí a přitom je neomezují v poznávání okolního světa.
Kočárek jsme koupili spolu s prodloužením lůžka, díky kterému vznikla luxusně velká ložná plocha a přitom byly děti ještě vlastně v hlubokém kočáře.To jsme ocenili hlavně v zimě, kdy se děti už nevešly do vložných tašek a byly jen ve fusacích, že byl kočárek dokonale uzavřen a děti byly v teple.
Co se týká negativ tohoto kočárku, tak bych výrobci vytkla opravdu nešťasné řešení polohování boudičky.To by mělo být bezhlučné, ale výsledek je u nás takový, že vlivem velké váhy celé boudy nám bouda padá .Vyřešili jsme to tak,že ji přiděláváme pomocí barevných kroužků k rukojeti.
Dalším negativem je špatný přístup k nákupnímu košíku,když děti leží.Tašku s nákupem tam prostě nedáte. Musela jsem tam dávat nákup jen tak-volně ložený.Když děti sedí, tak je to výrazně lepší a v pohodě tam tašku dám.
Celkově bych dala kočárku 90% spokojenosti.Těch 10% mu opravdu bere jen ta padající bouda.
Doufám, že moje zkušenosti pomohou ostatním maminkám,které se teprve chystají ke koupi kočárku a přeji jim šťastnou ruku a hlavně spokojené děti.


S pozdravem Kateřina Houfková, Olomouc

Moc děkuji mamince za recenzi, doufám, že pomůže ostatním maminkám. A pokud i Vy se chcete podělit o zkušenosti s kočárkem, neváhejte a napište na info@vase-kocarky.cz

468 ad

Zajímá nás Váš názor!