Kočárky Gesslein

Kočárky Gesslein

Rozhodla jsem se Vám trošku přiblížit tuto značku kočárků, protože u nás jsou známy značky jako Jane, X-lander, Casualplay, Teutonia atd o této značce se mluví velmi málo. Jaké tedy jsou kočárky značky Gesslein?

Kočárkyy se vyrábí ruční výrobou v německu. Kočárky GESSLEIN se vyznačují vysokou kvalitou konstrukce. Kovové části konstrukce jsou kombinací materiálu oceli a hliníku. Konstrukce je odlehčená, ale přitom velmi pevná se zvýšenou nosností do 20 kilogramů hmotnosti dítěte.

Maminky si opravdu chválí jejich kvalitu a naprostou bezporuchovost nicmeně po designové stránce kočárky trochu pokulhávají. Ale co maminka to jiný vkus a názor.

Musím ale přiznat, že kočárky mají spoustu vychytávek. Kšilty na boudičce materiály ze kterých jsou vyrobeny a stejně tak i perfektní odpružení, díky kterému projedete terén bez mrknutí oka. Pokud budete chtit opravdu kvalitni kočárek který vám vydrží třeba i víc dětí, myslím že po tom co jsem zpovídala maminky v okolí neuděláte s touto značkou chybu.

future-kocarek-gesslein-3

future-kocarek-gesslein-3

A co vy máte kočárky této značky? Jaký a jak se Vám sním jezdí :) ?

468 ad

12 komentářů to “Kočárky Gesslein”

 1. Helena napsal:

  Chtěla bych se také připojit ke komentáři.Je to opravdu jeden z nejlepších kočárků.My jsme vystřídaly 3 značky a nakonec jsme koupily gesslein a mohu jen chválit.Jediná nevýhoda-široký rozchod kol a obtížně jsme projížděly v obchodech.Naše malá rychle rostla a v pohodě se tam vyspinkala i ve dvou letech.No a nějaké sněhové překážky-bez problému.My ho koupily po jednom dítěti,používaly jsme ho téměř 2 roky a tedˇse v něm vozí synovec a kočárek je bez poruchy a stále pěkný.

 2. oxit napsal:

  Tak tato značka je tu přiblížena opravdu „trošku“……

 3. Zuzka napsal:

  Kamarádka má gesslein buggy f4 a je to opravdu luxusní golfáč-malý-velký kočár.Jezdí se s ním výborně,dá se parádně ovládat jednou rukou a bez problémů s ním ujedete i v horším terénu.Já se ted taky chystám na gessleina, ale f2 cocon a doufám, že s ním budu tak spokojena jako moje kamarádka s buggy f4.

 4. Katka napsal:

  Tak já mám Gessleiny už dva nejdříve F6 a pak jsme si po rice koupili F4 (důvodem bylo skládání do auta, F4 je to rychelší a nezabere tolik místa) obouma jsem max.spokojená samozřejmně že se našli detaili která by člověk změnil ale pozitiva je převážili, kočárky si ponecháme na další dítko, a věřím že i za těch pár let splní svoji službu

 5. Petra napsal:

  Měla jsem opravdu hodně kočárků, ale na Gesslein nemůžu říct křivé slovíčko! NAPROSTO NEJLEPŠÍ kočárek s tolika detaily a maximálním vypracováním. To jsem u žádné jiné značky nezažila. Kočárek má super lehoučkou hliníkovou konstrukci, otočí se na místě o 360 o a jednou rukou. Přendat sedačku po / proti směru jízdy je také jednoduché i s větším dítětem.
  Jedno z mála negativ, které jsem našla byl opravdu velmi široký rozchod kol (tak tak jsme se vešli do výtahu – klasika panelákového) a potom měl dost nízký podvozek. Máme tu v zimě hodně sněhu a někdy jsme se „šprajcli“ o hromadu sněhu. Což bylo nepříjemné.
  Skládání do auta taky bez problémů. Tuto značku opravdu doporučuji!

 6. Oxit napsal:

  Tak a mame taky Gessleina F6 , mam uz 4kočarek , takze porovnavat muzu :) ))
  Uzasny je toto : „Ve výbavě kočárku F6 jsou 2 velá zadní ložiskově uložená kola a otočná zvětšená ložiskově uložená přední aretovací jednokola, která jsou perfektní pro jízdu ve městě. Další možností výbavy je vyměnitelná přední náprava s velkými ložiskově uloženými koly – tento systém je vynikající pro jízdu v terénu nebo ve sněhu – nebudete pro své dítě potřebovat 2 různé kočárky do různých terénů, ale pouze si vyměňujete kola.“
  Souhlasim s tim ze toto je opravdu nejlepsi kocarek!

 7. Tina napsal:

  taky přispěji se svou chválou a kritikou…Mám kočárek Gesslein F4. Zatím ale jezdím s korbou Gesslein a na té jsem našla dost chyb… vadí mi, že nejde trochu zvednout pod hlavou a připadá mi jako by snad byl leh trochu z kopce…a taky by ten horní kryt mohl být lépe připevněn…ale jinak se s ním jezdí výborně :) už se těším až vyjedu se sporťákem…pak hodím zase recenzi :)

 8. Martooni napsal:

  Taky se přidám s recenzí. Máme F4, je to náš druhý kočárek a kdybych o něm věděla dříve, koupila bych ho hned.
  F4 miluju, koupila jsem ho jako sporťák, nástavbu Buggy jsme k tomu dostali zdarma a už se nemůžu dočkat, až vyzkoušíme.
  Se sportovní nástavbou jsem max. spokojená, všechno perfektně vychytané. Ježdění po městě, v obchodních centrech a v restauracích je bezkonkurenční, na vesnici je taky dobrý, jen se do koleček zapíchávají kamínky, když se odstraní – díra se záhadným způsobem sama zacelí ;) .
  Jedinná věc, která mi vadí je pěnová rukojeť, chtěla jsem koženou, ale bylo mi řečeno, že se to nedělá. Pak jsem poznala jednu maminku, která si koženou rukojeť v prodejně prosadila.

  + lehká ovladatelnost jednou rukou
  + lehká a skladná konstrukce
  + vychytaná sportovní nástavba
  + F4 má krásný design

  - pěnová rukojeť
  - do koleček se zapíchávají kamínky

 9. Lenka napsal:

  Měla jsem Gesslein F2 – spokojenost, potah ani po 2r. nebyl vybledlý a vypadal jako nový, když jsem ho prodávala. Toužila jsem po přehazovací rukojeti, takže jsem zvolila opět Gesslein F6. Ten jsem koupila z druhé ruky (4 r. starý, za 3000 Kč bez vložné tašky a autosedačky), takže můžu posoudit kvalitu. Stav po 4 letech: bouda a vložka do kočárku vyšisované (jiný materiál než u modelu F2), u rukojeti byl třeba vyměnit šroub (to bylo opraveno v prodejně DUHA Pardubice zdarma na počkání!). Nebojte se kupovat Gesslein z druhé ruky, ale rozhodně ať je z oficiální prodejny kvůli případném pozáručnímu servisu. Tato značka není moc známá (kromě Pardubic a okolí), tak případný prodej kočárku bude déle trvat, ale svého kupujícího si určitě najde. Srovnání s ostatními kočárky: Gessleinu se jízdními vlastnostmi vyrovnala pouze Teutonie. Když jsem si půjčila od kamarádek kočárek zn. Vydeko, Roan, V-max nebo Herqules, tak jsem se neskutečně „nadřela“. Shrnutí: než kočárek z Polska za 8tis., tak to radši Gesslein z druhé ruky ta 5tis. (i když některé maminy neví co si říct za Gesslein a někdy chtějí i 15tis. za 4r. starý kočár)

Zajímá nás Váš názor!