Recenze kočárků

Recenze kočárků

V první řadě bych ráda poděkovala těm, kteří se rozhodli sdílet svoje zkušenosti se svým kočárkem.

V druhé řadě bych chtěla poprosit všechny maminky, které jsou ochotné pomoct a podělit se o zkušenosti nebo jakékoliv nápady, ať se ozvou a ráda přijmu hodnocení kočárků v jakékoliv podobě.

Klasická recenze u mě na blogu má základní osnovu (které není nutné se držet!) i přes to jsem ji sepsala, protože spoustě maminkám může pomoci.

Název kočárku

  • kočárek komplexně – váha, typ podvozku, typ kočárku
  • jízdní vlastnosti a podvozek – (kolečka bdzda atd)
  • kočárek – korbička, sportovní sedačka, zpracování, ovládání a možnosti kočárku (stříška, polohování zad a nohou, případně velikost hluboké korby a polstrování atd…)
  • nákupní košík a jiné další úložné prostory a vychytavky
  • skládání kočárku a jeho velikost po složení

plusy v bodech
mínusy v bodech

závěr (hodnocení z vlastního hlediska) případně foto.

Pokud máte fotky kočárků přímo z domacího prostřední, neexistuje nic ideálnějšího pro ostatní maminky. Co si budeme povídat, ale katalogové a prezentační fotky jsou vždy nějakým způsobem upravené a nafocené tak, aby byly líbivé.

Těším  se, že web bude jednou pro maminky místem, kde najdou ucelené informace o svém budoucím „kočáru“. Příjemné čtení přeji …

Petra

  • Veškeré texty na stránkách www.vase-kocarky.cz jsou majetkem majitele webu.  Recenze se po souhlasu jeho autora stávají také majetkem webu vase-kocarky.cz – za souhlas se považuje dobrovolné poskytnutí recenze (email či  jiná zpráva, dopis či komentář)